Změny na www.klfree.net

Založil jo, Prosinec 27, 2004, 06:44:52 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

jo

Začal jsem měnit stránky Klfree.net, aby byly přívětivé i k nově příchozímu
zájemci. Budu rád za vaše ohlasy a kritiky, opravy a doporučení.

Waladir

Citace: "jo"Začal jsem měnit stránky Klfree.net, aby byly přívětivé i k nově příchozímu
zájemci. Budu rád za vaše ohlasy a kritiky, opravy a doporučení.

Super! Jsem rád, že takováhle snaha je a i těch pár změn myslím velmi pomohlo pro základní orientaci potenciálních členů. Asi jen jedna poznámka - možná bych linky na Hotsanic a Twiki nazval víc user-friendly Statistiky provozu a ... teď mě nic nenapadá  :wink: Ale jinak určitě krok správným směrem.

jo

Autogramy až na letišti. Pojmenovat nějak trefně twiki - nevím jak, nic
mě nenapadá. Za statistiky provozu díky.

belgarat

twiki je takova hruza, ze pro ni jeste nikdo poradne jmeno nevymyslel...

jo

:lol:

Dekuju take Fenixovi, za jeho dobry zaklad tady ve foru "Jak se pripojit".
Lehce jsem ho vyuzil a zneuzil.

jo

Opět další změny, tak prosím kontrolujte, kritizujte, upřesňujte, ať máme
stránky čím dál lepší. Děkuji

psm

tak uz konecne zverejni "autorizovane" icony od loga klfree, nejlepe v rozmeru 88x31px, at se muzou delat odkazy na klfree.net iconou a nejenom textem (kdyz uz jste vybrali tak skvele logo)  :oops:  :roll:  :mrgreen:

jo


jo

Ikonky si vesele umísťujte na své stránky...

Linky 88x31px:
klasické provedení http://www.klfree.net/image/klfree/klfree_icon.png

inverzní provedení http://www.klfree.net/image/klfree/klfree_icon_inv.png

Karfik

Bulan sice bulanil, ale ted mi to pripada ze ty clanky na web pise kacer Donald.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Mr.Gespant

:roll: uz ses do me zas dlouho nenavazel?  :roll: tak prosim, kdyz ti to dela dobre...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Citace: "Karfik"Bulan sice bulanil, ale ted mi to pripada ze ty clanky na web pise kacer Donald.
Tak proc nenapises neco ty? :)  at vidime jakej jsi pismak  :D

Karfik

Citace: "fstembera"
Citace: "Karfik"Bulan sice bulanil, ale ted mi to pripada ze ty clanky na web pise kacer Donald.
Tak proc nenapises neco ty? :)  at vidime jakej jsi pismak  :D
ja jsem se nehrnul do funkce informatika. Vis, spis me v klfree zaujala jina vec. Asi tak 30 lidi mi uz reklo ze ty stranky nejak upadaj, ale kdyz neco napisu, tak se nikdo neozve. Zajimava particka. :roll:
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Mr.Gespant

Vis... je rozdil mezi subjektivni kritikou a konstruktivni kritikou... Ja jsem pro konstruktivni - na jinou nereaguju... Takze ocekavam konstruktivni kritiku...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

BlackSUN

Citace: "Mr.Gespant"Vis... je rozdil mezi subjektivni kritikou a konstruktivni kritikou... Ja jsem pro konstruktivni - na jinou nereaguju... Takze ocekavam konstruktivni kritiku...

Tak co tu reaguješ, když nereaguješ :-)