Main Menu

Dobrovolníci

Založil Mr.Gespant, Prosinec 09, 2004, 09:47:21 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Mr.Gespant

Tímto threadem bysme měli dát šanci všem dosud neaktivním členům změnit svůj status na aktivní. Verejne se nyni muzete prezentovat a hlavne napiste co umite a v cem muzete sdruzeni pomoci. Nemusi jit jen o montaze AP a pripojovani uzivatelu, ale i o pomoc s webovymi strankami a s dalsimi spise softwarovymi vecmi...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

belgarat

... a co takhle psani ruznych navodu pro mene zdatne ? Jak nastavit Kerio, jak zachazet s obvyklymi HW AP (navod na OvisLink mame, co dalsi ?) atd ?

Waladir

Mám zkušnosti s:

- monitoringem sítě (cacti/rrdtools) - řádově desítky spojů a zařízení
- PHP + HTML (integrace s MySQL, SNMP apod.) - helpdeskový systém dělaný na míru
- znalost TCP/IP
- lehká znalost linuxu

Bobisek

V soucastnosti programovani pod .NET a povetsinou serverove technologie (vzneseny nazev :-)) ve svete oblibeneho Microsoftu (system, sql, exchange).

K95

Zdravím,
všim sem si ve fóru, že se dlouze probíralo např. sepsání "kuchařky pro potenciální zájemce" apod. Já jsem sice levej a technika je spíš moje hoby, než že bych jí opravdu rozuměl  :D, ale jestli mi něco opravdu de, tak je to dohadování se s lidma a vyrábění nejrůznějších textů pro lidi. Konec konců, za to mě platí i můj zaměstnavatel. Proto nabízím svou pomoc v tomto směru. Předem ale varuju před přílišným očekávání, protože jsem často s časem na štíru, ale vůle a zájem by tu byl.
draví K95

K5

Bezva! Tak si pojdi www.klfree.net a zamysli se nad tím, co ti tam jako zájemci o připojení chybí, nebo co tom sice je, ale není to snadno dohledatelné. Pokud dokážeš doplnit (u/opravit) některý z těch článků o tom kdo jsme, jak fungujeme a jak se připojit, bude to bezva.

belgarat

Jako pokusny prostor na upravy doporucuju pouzit TWiki. Vysledek pak muzeme hodit na web jako clanek (kde casem zapadne a vyscrolluje ze seznamu), tak nechat pro dalsi upravy ve Wiki

Belerby

Citace: "Mr.Gespant"Tímto threadem bysme měli dát šanci všem dosud neaktivním členům změnit svůj status na aktivní. Verejne se nyni muzete prezentovat a hlavne napiste co umite a v cem muzete sdruzeni pomoci. Nemusi jit jen o montaze AP a pripojovani uzivatelu, ale i o pomoc s webovymi strankami a s dalsimi spise softwarovymi vecmi...

no, muzou se zaregistrovat i zde...
https://goldheart.klfree.net/ochotnici/
a muzou ocekavat ze se jim nekdo ozve az bude potrebovat pomoc...
Pij beer, at je meer *22*

Guraim

Zdravim! Moc toho neumim (vlastně teda skoro nic :( ), můžu ale pomoct někomu zapojit AP, nastavit IP, DNS atd. Popřípadě řekne-li mi někdo jak, zvládnu i nějakou manuální práci. Jinak celkem umim angličtinu a francouzštinu, takže bude-li třeba, můžu překládat. Rád bych se podival jak se dělaj i nějaký složitější věci a něco se i přiučil :)