Řádné vyplnění údajů NUTNÉ!

Založil K5, Srpen 11, 2004, 03:28:22 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

K5

Jak jste si mohli všimnout, registraci schvaluji i při nevyplněném údaji "jméno příjmení [id] ap" a očekávám, že si jí "nepořádník" doplní.

Pokud nedoplní, po nějaké době (cca měsíci) účet posílám do věčných lovišť.

Proto žádám všechny "nepořádníky", aby si údaje doplnili!

Komentář by Strazhce: nyní jsem dostal správu fora, takže to komentuji takto: nespoléhejte na to, že Váš účet na forum.klfree.net budu aktivovat a varovat Vás s vyplněním údajů. V poště mám pár stovek žádostí na aktivaci a většina z toho jsou spam-boti. Jakmile není detail vyplněn podle návodu, účet půjde do koše.

K5

máme za sebou již několik "čistek", kdy byly účty s nevyplněnými údaji vymazány


mezi novými uživateli se sešlo zase dost "nepořádníků", kterým hrozí výmaz
(cca 15 ID ze 116), proto apeluji na řádné vyplnění údajů!

K5

Blíží se velká čistka, kdo si nevyplní řádně údaje "jméno příjmení [členské číslo] přístupový bod", bude vymazán!!!

K5

Čistka očistila fórum od odčividných "hážu na to salám", stále se zde však vyskytují tací,
kteří mají neúplně nebo nesprávně vyplněnou kolonku "Jméno Příjmení [ID] AP:"

Jestli se stydí za své jméno, příjmení a statut tak soráč...

statut = [členské číslo] AP přípojný bod
statut = [pozorovatel] obec

K5

blíží se další čistka, userů co mají v popisu "heč, brzy budu smazán", je tu víc než je zdrávo! Takže neleňte a opravte si statut:

kdo jsem [členské číslo] kde jsem připojen
kdo jsem [pozorovatel/zájemce] odkud jsem

K5

Kdo si do konce února neopraví údaje v profilu, podlehne čistce. Jediné přípustné vyplnění kolonky Jméno Příjmení [ID] AP aka Bydliště je v tomto threadu popsáno několikrát, takže prosím žádné výmluvy a ochcávky, kapišto?

Mr.Gespant

Čistka proběhla!!

160 uživatelů již je v pánu... většinou spamboti... :) zbývá 270 :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Strazhce

Cistka probehla.

Cca 30 uzivatelu varovano - v descriptionu maji nastaveno 'podminka'.  Pokud si to nezmenej, pujdou do kose.

Cca 377 spam registraci smazano.

Strazhce

72 nových účtů smazáno. 5 z toho byly možná registrace, za kterými stáli skuteční lidé, zbytek spam. Potenciální lidské registrace jsem upozornil - jsem asi moc hodnej... Píšu si, že příště na to kašlu - není řádně vyplněna kolonka Jméno Příjmení [ID] AP: => do koše.

Smazany aktivovane ucty varovanych jedincu z minula a ucty spambotu. Uzivatele, kteri nemaji popisek zcela v poradku, budou vyzvani k naprave s terminem do konce zari (ano, zohlednuji fakt, ze nekdo jezdi na dovolenou apod.)

K5

Vymazal jsem cca 50 nově registrovaných spam botů. Řádně vyplněné údaje měli za poslední měsíc pouze dva lidé, ostatní jsou nenapravitelní! Protože je to stále dokola opakující se problém, rozhodl jsem se registrační část fóra přeprogramovat tak, aby se toto již nemohlo dít.

K5

Takže upravil jsem stávající kód fóra tak, že je při registraci nutné vyplnit i kolonku "Jméno Příjmení [ID] AP" - kdo tak neučiní, ten se nezaregistruje. Kdo vyplní blbosti, se namísto autorizace dočká smazání.

Uvidíme, jestli to zabere i na spamboty (pořád jich denně odmazáváme pět až deset).

Hangman

Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!!