Firmware pro OvisLink WL-1120AP

Založil hafca, Září 29, 2005, 10:07:24 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

hafca

UPDATE:
Na stránkách http://www.appro.cz/stazeni.html je ke stažení doporučený firmware APLite a APPro firmware (bezplatné verze, bez technické podpory).

Srolujte až úplně dolů, tak je soubor verze APPro 1.0.6 (pro Ovislink WL-1120AP a Planet 1963a, free edition)



---------
Zdravím,
mám OvisLink WL-1120AP a v něm firmware V1.03H. Včera se to bez zjevné příčiny kouslo a musel jsem udělat tvrdý reset abych to rozběhal. Pomůže nahrání jiného firmware? Jestli ano, tak která verze je zatím nejlepší :?:

Dík za rady hafca

flashx

Co je bez zjevne priciny ? Nekdy je  pricina v p2p ktere ma otevreno hodne spojeni  :wink:
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Hanz02

Ja mam zkusenost, ze je idealni ovis jedou za tyden resetovat a treba nechat i chvilku vychladnout. Mel jsem ho na stole otoceny o 180°, protoze jsem mel pocit ze moc topi...
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

hafca

Žádné P2P nepoužívám, stahoval jsem poštu a k tomu běželo stahování jednoho souboru s ovladači na grafiku. Počítač většinou přes noc vypínám. Má tedy dost času na chladnutí. Takže nic moc nenormálního, snad.  :wink:

Hanz02

Citace: "hafca"Žádné P2P nepoužívám.
Tak to delas chybu  :lol:
Citace: "hafca"Počítač většinou přes noc vypínám.
To se mi uz dlouho nestalo  :D
Citace: "hafca"Má tedy dost času na chladnutí. Takže nic moc nenormálního, snad.  :wink.

Predpokladam,  ze jsi pochopil ze o 180° byl otoceny ovis a ne PC  :D
Pokud je ovis v siti (eletricke) tak funguje a zahriva se (nezalezi na zapnutem PC). Proto jsem ovis otocil (zdalo se mi, ze ve spod je moc teply) a aspon na 20 min nechat vychladnout (jednou za dva tydny). Jinak fungoval celkem OK.

Ja mel ovise na stole, takze to nebyl problem vytahnout elektrinu a otacet :D
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

hafca

Mám ovis a ostatní komponenty, které běží s PC na jedné podřízené zásuvce. Když vypnu PC na bedně, automaticky se vše ostatní vypne a naopak. Přijde mi zbytečné, aby bylo všechno zapnuté když to nepotřebuji.
Jak je to s tím firmware? Kdo co máte za číslo? Nebo je to tajné? :roll:

DrJ3kyll

Ovisove jsou kus od kusu jini... kazdy ma svou "dusi" :) ale me 1.03H drzi bez problemu

jedjisch

Oba moje Ovisy maj fw V1.03H a v podstate bez problemu ;) Ale setkal jsem se i s par uplne pitomyma Ovisama :)

Muzete zkusit i nejaky neoficialni firmware, ale nemam s nima nejlepsi zkusenosti :)

tom712

Mne tu bezi  V1.02G v rezimu klient a  V1.03H v režimu master. Přes oba se to sosá o stošest a myslim že sem je ještě nemusel resetovat. Ale stejně to obas udělám.
A teplý sou oba doost :-)

Hanz02

Citace: "tom712"A teplý sou oba doost :-)
Proto rikam otocit :D
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

DrJ3kyll

Citace: "tom712"
A teplý sou oba doost :-)

Bacha - aby to nebylo nakazlivy... :)

hafca

Tak jo. Já ho otočím a dám k němu pro jistotu acylpyrin, kdyby to bylo nakažlivé ať se hned léčí. :P
Uvidím jestli to udělá ještě jednou, zatím ten firmwar nechám být.

Dík za rady hafca

Radekb

Letos na jare jsem mel problemy s Ovisem, tak jsem nahral firmware 1.02G s patchnutym ethernetovym rozhranim od Kenyho http://www.cipis.net/ovislink/1120AP/FW/custom_FW/keny/ a od te doby jsem ho nemusel ani jednou resetovat (resp. se resetuje jen kdyz vypadne jistic :)).

Hanz02

Citace: "Radekb"(resp. se resetuje jen kdyz vypadne jistic :)).

otazka jak casto vypadne  :D

Zase moje rady moc neberte, mel jsem ovise doma jen dva mesice :oops:  :lol:

Kdyz jsem mel pocit ze jede pomalu nat = reset a zdalo se mi pokazne ze to jede lip
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Radekb

Citace: "Hanz02"
Citace: "Radekb"(resp. se resetuje jen kdyz vypadne jistic :)).
otazka jak casto vypadne  :D
no nemam duvod to sledovat :)
nejvic, co si pamatuju a co jsem si nedavno vsimnul, bylo 51 dnu