Main Menu

Vesnice&Kladno

Založil Karfik, Říjen 31, 2005, 12:29:42 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Co je pro Klfree lepší?

Spokojení členi?
20 (87%)
Množství členů?
3 (13%)

Celkem hlasů: 22

Hlasování ukončeno: Říjen 31, 2005, 12:31:59 ODPOLEDNE

Karfik

Vylepsovani signalu do okolnich vesnic a vesnicek je hezky, ale nemyslite ze by se melo nejdriv dat dohromady to co je na Kladne? Je to jednoduchy zamysleni, kdyz to nepojede dobre a kvalitne na Kladne, nepojede to ani v okoli a na viskach. Zapojuje se nesmyslne kazda spi bouda vsude mozne, ale myslim ze to neni dobrej postup se za kazdou cenu expandovat a pak si placat po rameni jak jsme dobri a kde az jsme. Myslim ze by melo jit o kvalitu a ne kvantitu.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Mr.Gespant

To ja rikam Tom733 uz hrozne dlouho...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Karfik

Citace: "Mr.Gespant"To ja rikam Tom733 uz hrozne dlouho...
tak kdo to teda rika?
Mimochodem, neni nahodou zrovna Tom733 kdo tohle dela?
Oprav me pokud se pletu.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

doctor

Karfiku - svata pravda pane predsedo  :wink:

Faki

Souhlasim, že je duležitějši kvalita než kvantita.

Ale zajimalo by me Karfiku, kdy bys byl spokojen? Až by bylo cely Kladno na optickym kabelu?   :)

Docent

Citace: "Karfik"Je to jednoduchy zamysleni, kdyz to nepojede dobre a kvalitne na Kladne, nepojede to ani v okoli a na viskach.
E? To je zřejmě tak jednoduchý, že jsem to nepochopil...
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.

Mr.Gespant

Citace: "Karfik"
Citace: "Mr.Gespant"To ja rikam Tom733 uz hrozne dlouho...
tak kdo to teda rika?
Mimochodem, neni nahodou zrovna Tom733 kdo tohle dela?
Oprav me pokud se pletu.

no ja to rikam... ono se totiz "tom733" blbe sklonouje, takze si to blbe pochopil :lol:
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

flashx

Citace: "Docent"
Citace: "Karfik"Je to jednoduchy zamysleni, kdyz to nepojede dobre a kvalitne na Kladne, nepojede to ani v okoli a na viskach.
E? To je zřejmě tak jednoduchý, že jsem to nepochopil...

Co je na tom sloziteho vam to samozrejme na vesnici jede protoze tam neni na vsesmeru 60lidi a temer nexistuje ruseni a o rychlostech kterymi to svisti na vesnicich se muze kladnu jenom zdat bohuzel i kdyz nadruhou stranu je na dosti mistech mimo kladna dost aktivnich lidi kteri se postaraji aby meli kvalitni net coz treba na kladne neni tam se ceka na to kdo to vyresi popripade zaridi.
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Docent

Spíš mně připadá to zamyšlení ne jednoduchý, ale naprosto nelogický. Proč by to nemělo jet dobře na vískách, když to nepojede dobře na Kladně? Na Kladně to snad nemusí jet klidně i vůbec a přesto to na vískách může fungovat dobře, ne?
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.

Karfik

Citace: "Faki"Souhlasim, že je duležitějši kvalita než kvantita.

Ale zajimalo by me Karfiku, kdy bys byl spokojen? Až by bylo cely Kladno na optickym kabelu?   :)
Kdyz to reknu osobne, tak mi bude stacit kdyz mi celej den pojede net a ne jako poslednich "par" dnu ze mi jede dobre 2 hodiny denne a zbytek jede dost spatne nebo vubec.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Karfik

Citace: "Docent"Spíš mně připadá to zamyšlení ne jednoduchý, ale naprosto nelogický. Proč by to nemělo jet dobře na vískách, když to nepojede dobře na Kladně? Na Kladně to snad nemusí jet klidně i vůbec a přesto to na vískách může fungovat dobře, ne?
Opravdu? Odkud to na ty visky sviti? Z druzice? Kde ty visky berou signal? Z kanalu? Co ti tam bude svitit kdyz to nepojede na Kladne? Odkud maj Cvrcovice signal? z Rebecy? Sam nevim, ale co myslis ze ti tam bude svitit kdyz Rebeca nepojede? Mozna tak svicky.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Faki

Ještě jedna úvaha: členové = peníze ->  peníze = silnější a lepší technologie. A mam pocit, že ta se dava primarně na Kladno a duležité uzly a trasy. Takže pro tebe Karfiku je možna lepši že jsou pres Rebeku Cvrcovice a spol., protože to znamena vylepšovani i pro tebe.

A jestli se pletu tak hodte kamenem.

Karfik

Citace: "Faki"Ještě jedna úvaha: členové = peníze ->  peníze = silnější a lepší technologie. A mam pocit, že ta se dava primarně na Kladno a duležité uzly a trasy. Takže pro tebe Karfiku je možna lepši že jsou pres Rebeku Cvrcovice a spol., protože to znamena vylepšovani i pro tebe.

A jestli se pletu tak hodte kamenem.
Pletes, ale bohuzel nemam po ruce sutr :wink:
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Faki

Tak mi to poradne osvetli v cen se pletu, protože takhle to vypada, že si chceš fakt jen hodit tim sutrem  :lol:

Mr.Gespant

Citace: "Faki"Tak mi to poradne osvetli v cen se pletu, protože takhle to vypada, že si chceš fakt jen hodit tim sutrem  :lol:

Samozrejme ze jde Karfikovi o to, ze mu to par dni z nespecifikovatelných důvodů nejde a potrebuje se vyplakat :lol: :lol:
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!