Main Menu

Vesnice&Kladno

Založil Karfik, Říjen 31, 2005, 12:29:42 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Co je pro Klfree lepší?

Spokojení členi?
20 (87%)
Množství členů?
3 (13%)

Celkem hlasů: 22

Hlasování ukončeno: Říjen 31, 2005, 12:31:59 ODPOLEDNE

tom712

Nebuďte OT nebo si zjistim kde bydlíte vyseru se vám do bot 8)

Tak sem si všim že už někdo hlasoval druou možnost :-) Tak prosim at si ji obhaji :-) Co je tak skvělýho přijímat pořád víc a víc členů (nejlépe v nějakej ch vesnicích). Opravdu to přináší tolik peněz oproti tomu co to přináší za bordel a problémy?

Hlavní problém je IMHO tenhle:
Některý vesnický (ale i kladenský) node nemaj kompetentního správce (nemá čas, nerozumí tomu, neexistuje, ...).
Některý vesnický node se klfree proste nevyplatej! Ale nemyslim ze by nam odtamtud nechodili prispevky a nestacilo to na ty Ovise a anteny, ale zase to souvsi s tim ze tam neni spravce! Stara se o to nejaky technik, ktery kuli tomu pak prichazi o cas.

+ Na některý node nejsou pořádný smlouvy a já nechápu proč se tam klfree vůbec sralo.

Nemam nic proti připojování vesnic, koneckonců já sem z korei a to neni ani blízko ani tam neni hodne lidí ani smlouva na umisteni ani tam neni správce kterej se vo to perfektně stará  8)

A moje řešení?
Když se chce připojit vesnice tak jedině z vlastní iniciativi. Ať se tam najde 10 lidí, ale aspoň jeden aktivní, který se bude starat o technologii! Tu technologii jim klfree zapůjčí a jediné o co se bude starat aby byl signál. Jak si s tim tamnější poraděj je jenom na nich a nikom jinym, můžou si k tomu ůčelu třeba založit vlastní sdružení.

//tak to sem napsal hodně rychle, mažu do školy

Mr.Gespant

njn... ale vymlat to Tom733 a dalsim z hlavy :-))
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Karfik

Citace: "Faki"Tak mi to poradne osvetli v cen se pletu, protože takhle to vypada, že si chceš fakt jen hodit tim sutrem  :lol:
Samozrejme ze mi jde jen o sutr :lol:  :lol:
Tak jinak, kdyz nepujde net na Kladne, pujde na viskach? Vsechno sviti z Kladna. Samozrejme ze finance jsou dulezity,m ale nema smysl zapojovat vesnice kvuli 5 lidem za 30tis kdyz je to nerentabilni. Nejdriv by se meli udelat hlavni patere. De facto jde o to ze lidi furt pribyvaj, ale spoje to uz nemuzou stihat a pada to. A bude hur. Mimochodem Belgarat, FlashX, Skudlik a dalsi kompetentni z Klfree na tento stav upozornuji jiz delsi dobu, ale nikdo je jaksi nevnima nebo nechce vnimat. A co je nejhorsi, v Klfree se rozmohlo Solovani" akci, coz je velky problem. Pan seftechnik si mysli ze je vsemocny a nikdo mu do toho nemuze kecat. Ale jsem tu jeste ja. Vseschopny Karfik :twisted:  :twisted:  :wink:
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Mr.Gespant

ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Karfik

Citace: "Mr.Gespant"nestraš :lol: :lol:
sakra tady neni smajl BUBU :lol:
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Faki

Citace: "Karfik"
Citace: "Faki"Tak mi to poradne osvetli v cen se pletu, protože takhle to vypada, že si chceš fakt jen hodit tim sutrem  :lol:
Samozrejme ze mi jde jen o sutr :lol:  :lol:
Tak jinak, kdyz nepujde net na Kladne, pujde na viskach? Vsechno sviti z Kladna. Samozrejme ze finance jsou dulezity,m ale nema smysl zapojovat vesnice kvuli 5 lidem za 30tis kdyz je to nerentabilni. Nejdriv by se meli udelat hlavni patere. De facto jde o to ze lidi furt pribyvaj, ale spoje to uz nemuzou stihat a pada to. A bude hur. Mimochodem Belgarat, FlashX, Skudlik a dalsi kompetentni z Klfree na tento stav upozornuji jiz delsi dobu, ale nikdo je jaksi nevnima nebo nechce vnimat. A co je nejhorsi, v Klfree se rozmohlo Solovani" akci, coz je velky problem. Pan seftechnik si mysli ze je vsemocny a nikdo mu do toho nemuze kecat. Ale jsem tu jeste ja. Vseschopny Karfik :twisted:  :twisted:  :wink:


Souhlasim s tim, ze pripojovat vesnice za kazdou cenu neni nejlepsi. ale neda se to proste hazet na jednu hromadu.

Takze bacha na Cvrcovice 8)  :lol:

tom712

Hlavne to nehazejte na hlavu jen Tomovi733 :-], za to nesou zodpovednost i jini.

TO Karfik: A ses si jistej ze topic souvisi s tim hlasovanim? :-)

TO Ten kdo hlasoval pro druhou moznost: Prosim zduvodnit!

A ja doufam ze KI a Rada tohle nejak vyresi. Ale maji v tom prozatim peknej bordel  :D  :D Mozna by nebylo spatne dat STOP vsem "rozsirujicim" akcim a venovat se do zimi pouze "reseni patere."

Jo a Karfik to vidi moc cerne  8)

Hanz02

Citace: "tom712"Hlavne to nehazejte na hlavu jen Tomovi733 :-], za to nesou zodpovednost i jini.
Uz jsem se bal, ze si to myslim jen ja...
Citace: "tom712"TO Karfik: A ses si jistej ze topic souvisi s tim hlasovanim? :-)
Ja bych hlasoval pro oboje - vice clenu - vic penez - lepsi technologie - vetsi spokojnost

Citace: "tom712"Mozna by nebylo spatne dat STOP vsem "rozsirujicim" akcim a venovat se do zimi pouze "reseni patere.
Chudaci tam kde je to uz nejak domluvene... To mi neprijde nejlepsi, ale asi nezacinat zcela nove projekty
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Tom733

Jelikoz se tu casto objevuje muj nick, dovolim si reakci (clenove Rady ji odemne slyseli uz nekolikrat) :

- na vesnicich stavi jen par lidi, na zapade ja, na vychode Space a spol.
- to jsou jen 3-4 technici z tech desitek co Klfree ma

- na Kladne tedy zbyvaji vsichni ostatni, kteri maji nadto urcite vic casu, nez ja, maji to blizko (ne 1/2 denni vylet kvuli montazi jedne anteny) ... tak proc se rozciluji a radsi neco nedelaji ?

Rozsirovani site nedelm kvuli penezum, ale proto ze stavet APcka stylem "prisroubovat vesmer na STA a jit domu" me nebavi a ochotne to prenechavam jinym.
Vystavba vesnickeho AP trva mesice, kazde je jine a pokazde je i jiny pristup, problemy a reseni.
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Tom733

Citace: "Mr.Gespant"To ja rikam Tom733 uz hrozne dlouho...

a ja s tebou naprosto souhlasim ... taky si vystavbu delam vetsinou sam, nebo max s jednim technikem. Ostatni mohou travit cele dny na stavbach v Kladne.
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Karfik

Citace: "Mr.Gespant"
Citace: "Faki"Tak mi to poradne osvetli v cen se pletu, protože takhle to vypada, že si chceš fakt jen hodit tim sutrem  :lol:

Samozrejme ze jde Karfikovi o to, ze mu to par dni z nespecifikovatelných důvodů nejde a potrebuje se vyplakat :lol: :lol:
rudy Gespant to opet uhadl. Samozrejme ze mi je uplne u prdele co se dela s nasima prachama, je mi jedno jak to komu juede, at visky zhynou na nedostatek signalu, at nejde vubec nic, hlavne at to jede me.
Gespante, verejne ti vyznavam lasku. Jsi DEBIL a jak jiz bylo nekolikrat na tvoji osobu namireno na foru spravcu, jsi prizdisrac. Ty umis fakt jen kecat a kecat a kecat, ale co jsi udelal? Podivej se na stranky Klfree jak jsi jim dal na prdel, hlavne ze ty jsi mel nejvetsi keci na Bulana jak to dela na hovno.Ale to uz patri jinam.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Waladir

Citace: "Karfik"Gespante, verejne ti vyznavam lasku. Jsi DEBIL a jak jiz bylo nekolikrat na tvoji osobu namireno na foru spravcu, jsi prizdisrac. Ty umis fakt jen kecat a kecat a kecat, ale co jsi udelal? Podivej se na stranky Klfree jak jsi jim dal na prdel, hlavne ze ty jsi mel nejvetsi keci na Bulana jak to dela na hovno.Ale to uz patri jinam.

Vidis. Ja si podobne veci myslim o Tobe  :)

K tematu. Co jsi udelal ty proto, aby Ti jel net lip? Je to opravdu tak, ze kdyz se rozsviti nejake AP na vesnici, omezuje to Tve pripojeni nebo reseni problemum, ktere mas?

Karfik

Citace: "Waladir"Vidis. Ja si podobne veci myslim o Tobe  :)

K tematu. Co jsi udelal ty proto, aby Ti jel net lip? Je to opravdu tak, ze kdyz se rozsviti nejake AP na vesnici, omezuje to Tve pripojeni nebo reseni problemum, ktere mas?
To je pro me pocta. Nedelam nic. Chodim se s Jedjischem na Rebecu opalovat a obdivujem vyhled.
Je to tam fakt pekny, prijd se nekdy podivat :wink:  :lol:
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Waladir

Citace: "Karfik"To je pro me pocta. Nedelam nic. Chodim se s Jedjischem na Rebecu opalovat a obdivujem vyhled.
Je to tam fakt pekny, prijd se nekdy podivat :wink:  :lol:

OKi. A druha otazka?

flashx

idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.