Jaky firewall po 1.1.2006

Založil Hanz02, Listopad 18, 2005, 12:45:50 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Jaký bude používaz firewall po 1.1.2006

Kerio
15 (65.2%)
Sygate
2 (8.7%)
Zone Alarm
1 (4.3%)
Outpost
1 (4.3%)
Linux
1 (4.3%)
Jiný
2 (8.7%)
Co je firewall?
1 (4.3%)

Celkem hlasů: 22

Hlasování ukončeno: Listopad 18, 2005, 12:45:50 ODPOLEDNE

Hanz02

Jaký bude používaz firewall po 1.1.2006

Tj - nevim co si mam naistalovat

Kerio - skoncilo
Sygate - nepodarilo se mi rozchodit ping a statisktiky provozu je nic moc
Zone Alarm - nepovazuji za FW - mel jsem ho snad pred 2 lety a od te doby mi to nesmi do PC
Outpost - pry ma dobre vysledky, siroke nastaveni - vyzkousim
Linux - jeste je moznost ze rozchodim Linux a budu pracovat v nem a pro WIN pak zakazu sitovku

Jak jste na tom vy?
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

jedjisch

Zustavam u Keria, neni duvod rusit neco co funguje dobre :)

Hanz02

Citace: "jedjisch"Zustavam u Keria, neni duvod rusit neco co funguje dobre :)
k 1.1.2006 kerio konci podporu ne?

Kerio Personal Firewall bude k 31. prosinci 2005 ukončen. Společnost Kerio Technologies bude i v průběhu roku 2006 poskytovat k tomuto produktu podporu a to všem zákazníkům, nicméně nebude aktivně vyvíjet nové funkce.
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

jedjisch

Citace: "Hanz02"
Citace: "jedjisch"Zustavam u Keria, neni duvod rusit neco co funguje dobre :)
k 1.1.2006 kerio konci podporu ne?

Kerio Personal Firewall bude k 31. prosinci 2005 ukončen. Společnost Kerio Technologies bude i v průběhu roku 2006 poskytovat k tomuto produktu podporu a to všem zákazníkům, nicméně nebude aktivně vyvíjet nové funkce.

Mno... a tys ji nekdy vyuzil? Ja ne  8)

belakos

No podle me to, ze konci podporu neznamena, ze ho dal nebudes moct pouzivat. Ja mam teda tu starickou verzi (2.14...), co ja gomenu. Ta bude, doufam, funkcni i po tomhle datu.

Hanz02

Citace: "Hanz02"Kerio Personal Firewall bude k 31. prosinci 2005 ukončen. Společnost Kerio Technologies bude i v průběhu roku 2006 poskytovat k tomuto produktu podporu a to všem zákazníkům, nicméně nebude aktivně vyvíjet nové funkce.

Citace: "jedjisch"Mno... a tys ji nekdy vyuzil? Ja ne  8)
Ja to chapu tak ze na infolinku se dovolas, ale uz nebudou vyvijet new verze - tj. za nejakou dobu to bude na prd...
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Mr.Gespant

ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Don Martinez

Ono jde jeste o to, ze tu podporu budou poskytovat jenom lidem, co si koupili plnou verzi - nejsou pitomy, aby pomahali kazdymu looserovu s freewarovou :) .
Tenhle problem jsem na netu uz taky videl resit - vetsinou lidi radili Sygate, Outpost je navic imho placenej.

Hanz02

Citace: "Don Martinez"vetsinou lidi radili Sygate, Outpost je navic imho placenej.
hm, kdyz mne Sygate nejak neoslovilo....
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

jedjisch

Citace: "Hanz02"
Citace: "Hanz02"Kerio Personal Firewall bude k 31. prosinci 2005 ukončen. Společnost Kerio Technologies bude i v průběhu roku 2006 poskytovat k tomuto produktu podporu a to všem zákazníkům, nicméně nebude aktivně vyvíjet nové funkce.

Citace: "jedjisch"Mno... a tys ji nekdy vyuzil? Ja ne  8)
Ja to chapu tak ze na infolinku se dovolas, ale uz nebudou vyvijet new verze - tj. za nejakou dobu to bude na prd...

Proc by meli? protokol je porad stejny :)

BlackSUN

Já myslim, že řešíte zbytečný hlouposti.. stačí jen trochu popřemýšlet a většina postů by tu ani nebyla.

Karfik

Citace: "BlackSUN"Já myslim, že řešíte zbytečný hlouposti.. stačí jen trochu popřemýšlet a většina postů by tu ani nebyla.
pouč mě.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Hanz02

Citace: "BlackSUN"Já myslim, že řešíte zbytečný hlouposti.. stačí jen trochu popřemýšlet a většina postů by tu ani nebyla.
Dyt by to tu bylo mrtve  :lol:
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Karfik

Citace: "Hanz02"
Citace: "BlackSUN"Já myslim, že řešíte zbytečný hlouposti.. stačí jen trochu popřemýšlet a většina postů by tu ani nebyla.
Dyt by to tu bylo mrtve  :lol:
No pockej, me to zajima. Asi jsem to nejak nepochopil.
Blacksun, jak jsi to myslel?
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

BlackSUN

Třeba myslet si, že když kerio skončí s vývojem sw že už nebude použitelnej a podobný zcestný věci...