Jaky firewall po 1.1.2006

Založil Hanz02, Listopad 18, 2005, 12:45:50 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Jaký bude používaz firewall po 1.1.2006

Kerio
15 (65.2%)
Sygate
2 (8.7%)
Zone Alarm
1 (4.3%)
Outpost
1 (4.3%)
Linux
1 (4.3%)
Jiný
2 (8.7%)
Co je firewall?
1 (4.3%)

Celkem hlasů: 22

Hlasování ukončeno: Listopad 18, 2005, 12:45:50 ODPOLEDNE

jedjisch


DrJ3kyll

Citace: "jedjisch"No tady se řikaly věci :)

loool :))

Co se vam nelibi na zonealarmu? :twisted: ...ja ho pouzivam radu let a bez problemu... :wink:

tom712

Citace: "Hanz02"Kerio - skoncilo
Stay cool. Mam ho pořád na disku ;-)

A navíc...
2.1.4 i 4.1.2 jsou na gomenu :-)

Bezplatnou potvoru ti k tomu klidně udělám :-)

belakos

Citace: "tom712"A navíc...
2.1.4 i 4.1.2 jsou na gomenu :-)

Presne, moc bych to neresil a nainstaloval kerio 2.1.4, je zadara a bude fungovat do skonani veku.

Don Martinez

Citace: "belakos"Presne, moc bych to neresil a nainstaloval kerio 2.1.4, je zadara a bude fungovat do skonani veku.
Rejp: Poucte me - ona uz existuje verze pro 64bit systemy? A jeste vetsi hudbu budoucnosti 128 bity? Zase bych to s tim skonanim veku neprehanel :) - vyvoj jde dopredu a na 32 bitech nikdo do nekonecna nevydrzi :roll: - vzhledem k tomu ze Win XP i Linux uz 64bitovy jsou tak to zase takovy skonani veku neni :) - a pristi rok vyjdou Visty...

Hanz02

Citace: "fstembera"Co se vam nelibi na zonealarmu? :twisted: ...ja ho pouzivam radu let a bez problemu... :wink:
Ted jsem v nejake testu Zone Alarm videl prvni  :shock:  Jsem koukal  :shock:

Ale driv to byl des - znamej to MUSEL mit na PC a taky jednou mesicne formatoval disk...
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Citace: "Hanz02"
Citace: "fstembera"Co se vam nelibi na zonealarmu? :twisted: ...ja ho pouzivam radu let a bez problemu... :wink:
Ted jsem v nejake testu Zone Alarm videl prvni  :shock:  Jsem koukal  :shock:

Ale driv to byl des - znamej to MUSEL mit na PC a taky jednou mesicne formatoval disk...
Ja jsem ani vecne padajici widle 98 nemusel kvuli nemu jedinkrat preinstalovavat...jenom kvuli vsemu ostatnimu sw ,ale nikdy to nebyl zonealarm.... 8)

scorpio

Citace: "Hanz02"Jaký bude používaz firewall po 1.1.2006

Sygate - nepodarilo se mi rozchodit ping a statisktiky provozu je nic moc

Jak jste na tom vy?

Historicky používám Sygate a jsem spokojen.
Pingy jsou snadný :

Uděláš Advanced Rule, kterej všemu a všem - nebo tomu co chceš a potřebuješ - povolí ICMP 0 a ICMP 8 => a pingy jedou jak zběsilý.
-- by Scorpio ---

doctor

nechci se plest, ale myslim ze mam dokonce 4.1.3 nebo 4.1.6 a jsem spokojenej a myslim ze budu i dal  :wink:

Karfik

Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Citace: "Karfik"http://www.zive.cz/h/Bleskovky/AR.asp?ARI=126980
to me stejne nepresvedci ,abych opustil ZoNeAlArM 8)

Update: Kdyz mi napisete nejake lepsi argumenty,tak to budu zvazovat :)

Don Martinez


Karfik

Citace: "fstembera"
Citace: "Karfik"http://www.zive.cz/h/Bleskovky/AR.asp?ARI=126980
to me stejne nepresvedci ,abych opustil ZoNeAlArM 8)

Update: Kdyz mi napisete nejake lepsi argumenty,tak to budu zvazovat :)
a kdo te premlouva? :lol:
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Citace: "Karfik"a kdo te premlouva? :lol:
vy vsichni ,kerioisti :D a hlave tech 61% z ankety me nenecha spat :lol:

UPDATE: Uff ,uz je vas 65% :)