Jaky firewall po 1.1.2006

Založil Hanz02, Listopad 18, 2005, 12:45:50 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Jaký bude používaz firewall po 1.1.2006

Kerio
15 (65.2%)
Sygate
2 (8.7%)
Zone Alarm
1 (4.3%)
Outpost
1 (4.3%)
Linux
1 (4.3%)
Jiný
2 (8.7%)
Co je firewall?
1 (4.3%)

Celkem hlasů: 22

Hlasování ukončeno: Listopad 18, 2005, 12:45:50 ODPOLEDNE

jedjisch

Citace: "fstembera"
Citace: "skudlik"Vsak rikam .. zadna liska .. prase to je :D
OT: Zadny prase ,ja mel pustenou CT24 a archiv ct ,cache na 60 vterin :lol:
Opera ma pri CT24 taky 120MB :?

coz nic nemeni na tom ze je firepig prase... pomaly liny prase :P Opera bezi rychle furt :))

takze zpatky ke Keriu:

Co je na nem tak sqelyho ,krome packet filteru :?:

skudlik

Citace: "fstembera"takze zpatky ke Keriu:

Co je na nem tak sqelyho ,krome packet filteru :?:

No co by krome paket filtru mel firewall umet ? :))) Me teda staci, ze si muzu nadefinovat pravidla na urovni klasickeho ip/port/protokol plus navic aplikaci pro kterou dane pravidlo plati...

V jednoduchosti je sila :)) .. kerio 2.X se mi i na pomalym kompu nacita rychle "v radu jednotek sekund" zatimco uzasne firewally jako kerio 4.X a treba takovej Sygate se nacital taky klidne skoro minutu (pomalej komp = P100) .. takze je videt, co je zbytecnej zrout systemoveho casu.. A teda .. krome toho, ze na nich jde nastavit min veci a zbytek funguje (vetsinou dost blbe) automaticky lama_friendly tak co umej navic ?? ... nic .. volba pro me je jasna.

Citace: "skudlik"No co by krome paket filtru mel firewall umet ? :))) Me teda staci, ze si muzu nadefinovat pravidla na urovni klasickeho ip/port/protokol plus navic aplikaci pro kterou dane pravidlo plati...

V jednoduchosti je sila :)) .. kerio 2.X se mi i na pomalym kompu nacita rychle "v radu jednotek sekund" zatimco uzasne firewally jako kerio 4.X a treba takovej Sygate se nacital taky klidne skoro minutu (pomalej komp = P100) .. takze je videt, co je zbytecnej zrout systemoveho casu.. A teda .. krome toho, ze na nich jde nastavit min veci a zbytek funguje (vetsinou dost blbe) automaticky lama_friendly tak co umej navic ?? ... nic .. volba pro me je jasna.
Zase ve starsich verzich muzou byt bezpecnostni chyby ,o kterych programatori pri psani nevedeli,takze by mohlo byt starsi kerio min bezpecny :(