Změny na www.klfree.net

Založil jo, Prosinec 27, 2004, 06:44:52 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Mr.Gespant

Citace: "BlackSUN"
Citace: "Mr.Gespant"Vis... je rozdil mezi subjektivni kritikou a konstruktivni kritikou... Ja jsem pro konstruktivni - na jinou nereaguju... Takze ocekavam konstruktivni kritiku...

Tak co tu reaguješ, když nereaguješ :-)

:lol:
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

BlackSUN


DrJ3kyll

Citace: "BlackSUN"

kampak to tece...

No aspon nekdo dava pozor, na  terminovany vklad neb banka zvedla urokovou sazbu. Proc nenechavat penize se mnozit sami.

Hanz02

Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Mr.Gespant

Citace: "BlackSUN"

kampak to tece...

bohuzel jak se zminil DrJ3kyll na terminak (do rezervniho fondu) - to ze k tomu neexistuje popisek jsme urgovali JeBanku uz mooockrat... bohuzel je to pro ne prace navic, takze... :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Belerby

Me dnes jeden clen rikal ze se mu stranky naopak libi, ze je tam kazdy tyden souhrn informaci, a ma aspon neco zajimaveho ke cteni - na chvilku ;o)
Pij beer, at je meer *22*

Karfik

Citace: "Belerby"Me dnes jeden clen rikal ze se mu stranky naopak libi, ze je tam kazdy tyden souhrn informaci, a ma aspon neco zajimaveho ke cteni - na chvilku ;o)
:lol: aspon neco :lol:  :lol:
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Karfik

Na hlavní stránce je špatná koncovka účtu. E-bana už není a nemá 2400. Teď je 5500.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

jedjisch

O zmene se vi. /2400 by mel tusim jeste cca do konce roku fungovat, planuje se rozeslani mailu clenum. (Systemovka vsem clenum snad radeji ne  ;D)