Týdeníky na webovkách

Založil Mr.Gespant, Prosinec 18, 2005, 04:21:04 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

S jakou frekvencí mají vycházet informační články

Jako teď  - týdeník
19 (50%)
Ubrat - čtrnáctideník
13 (34.2%)
Nechat toho - stejně je to na nic
6 (15.8%)
Jinak - vyjádřím se v příspěvku...
0 (0%)

Celkem hlasů: 37

Hlasování ukončeno: Prosinec 18, 2005, 04:21:04 ODPOLEDNE

Mr.Gespant

Citace: "fstembera"
Citace: "Mr.Gespant"
Citace: "fstembera"Muzete rozsirit clanek Poslední letošní týden v Klfree (50/2005)
o upozorneni na diskusi o uverejnovani Zapisu rady,ktera souvisi s tematem tydeniku.
Diky :wink:

Proc?
Aby se sirsi clenstvo zapojilo do diskuse o ,myslim si,dulezitym tematu...

Nechci ti kazit iluze... :-) Ale podivej se kolik lidi se pripojilo k tomuhle tematu :) Ani blbym kliknutim na anketu :-)

Navic by mi to porusilo tu vanocni atmosferu tydeniku :-))

Jak je psano v jinem threadu (Twiki na to neni stavena; IS nepredpokladam, ze by to nekdo doprogramoval) reseni nabizim, ale chce cas... Dalsi komentare do prislusneho threadu... diky... :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Mr.Gespant

Citace: "psm"Zůstal bych o týdeníku, jednoznačně je to veliké plus oproti minulých rokům a je fajn ze se k tomu nekdo odhodlal a drzi se. Možná by mohl být maličko podrobnější, často mi přijde že se za týden muselo stát více věcí než se v týdeníku objeví, a členové jichž se např. problémy s konektivitou dotkly ocení více vysvětlení než informační prázdno...

No ono jde o to, ze sber tech informaci neprobiha tak snadno... Lidi mi neposilaj co kde udelali... Veci se samozrejme deje spousta, ale pak je problem najit tu hranici, kdy je dany skutek dulezity pro umisteni do clanku :-) Co se tyce tech vypadku - mohl bych o tom psat, ale aby to pak nezabralo tri ctvrtky clanku :-)) Mozna bych mohl pridat vycucy z jednani Rady?
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Karfik

Proc je na strankach pod kazdym clankem "Počet komentářů:" kdyz tam zadnej komentar nejde vlozit a ani tam zadny nejsou?
Jo a JaStovi tam nekdo dal nejakou pofiderni emailovou adresu.
Konec hlaseni.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Tom733

Citace: "Karfik"Proc je na strankach pod kazdym clankem "Počet komentářů:" kdyz tam zadnej komentar nejde vlozit a ani tam zadny nejsou?
Standardni funkce phpRS. Kdyz si projdes starsi komentare, uvidis proc bylo jejich pridavani zakazano, od toho mame forum.

Zjednodusene : Na strankach je to uplne spravne, protoze zobrazuji pravdivou informaci, ze ke clanku je ulozen prave dany pocet komentaru (tedy 0).
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Mr.Gespant

Jast tam ma naprosto spravnou adresu, kterou si sam nastavil...

hlavne nechapu co to ma delat s tydenikama...  :roll:
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Karfik

Citace: "Mr.Gespant"Jast tam ma naprosto spravnou adresu, kterou si sam nastavil...

hlavne nechapu co to ma delat s tydenikama...  :roll:
ano, opet mas pravdu. Tohle je naprosto spravna adresa strestikprofinet.cz. Proc ja blbec furt do emailovy adresy davam zavinac, kdyz podle expertu z Klfree to ma byt bez zavinace. :shock:
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Tom733

Citace: "Karfik"ano, opet mas pravdu. Tohle je naprosto spravna adresa strestikprofinet.cz. Proc ja blbec furt do emailovy adresy davam zavinac, kdyz podle expertu z Klfree to ma byt bez zavinace. :shock:

A kde to vidis ?

strestik (zavináč) profinet (tečka) cz
strestik(at)profinet.cz

vsude zavinac je
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Karfik

tak to asi koukam na jiny stranky. Klik "Autor: Jaroslav Střeštík (JaSt)" = strestikprofinet.cz
To je jedno, neres to.
Uz jsem si na vase odpovedi typu "ja vim vsechno a ty mi ....." zvykl.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Tom733

Citace: "Karfik"
To je jedno, neres to.
ok
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Mr.Gespant

Citace: "Karfik"tak to asi koukam na jiny stranky. Klik "Autor: Jaroslav Střeštík (JaSt)" = strestikprofinet.cz
To je jedno, neres to.
Uz jsem si na vase odpovedi typu "ja vim vsechno a ty mi ....." zvykl.

Takze pro lamy, jako jsi ty...

Pod clankem je uveden odkaz na autora - textem v odkazu je "Jaroslav Střeštík", obsahem odkazu je strestik(at)profinet.cz (tzn. NE EMAILOVA ADRESA!!). Upravena emailova adresa se zadava v tomto tvaru (pripadne ve tvaru nekdo (zavinac) neco.cz, nekdo (zavinac) neco (tecka) cz, atd...), aby ji nemohli automaticky vyhledat a zneuzit spam roboti.

Je mi lito, ze na tento odkaz klikas (ackoliv to neni emailova adresa) a v tvem postovnim klientovi se objevi neco jako : "at <strestikprofinet.cz>"

Obzvlaste me udivuje tvoje nepochopeni, kdyz sam mas u sebe v TWIKI (a tim padem i na strankach Klfree v odkazu "Spravci Node") uveden tento email : "karfik (zavináč) mail (tečka) klfree (tečka) net"

PS: Jinak tento prispevek neni nijak sponzorovan firmou Profinet, nesnazi se upoutat na jejich stranky www.profinet.cz, ani nijak uprednostnovat zajmy firmy Profinet, natoz zminovat vyraz "Profinet" co nejcasteji :lol:
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Karfik

Mily profesionale a pretrhdilo Klfree.
Dekuji za dostatecne vysvetlujici odpoved.
Sice z ni cpi ta Stalinovska nadrazenost, ale aspon nekdo mi to vysvetlil.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Tom733

Citace: "Karfik"Mily profesionale a pretrhdilo Klfree.
Dekuji za dostatecne vysvetlujici odpoved.
Sice z ni cpi ta Stalinovska nadrazenost, ale aspon nekdo mi to vysvetlil.

Metodou pokus/omyl jsem situaci nasimuloval a hadam ze pouzivas jako klienta thunderbird, tam po kliku na ten link opravdu dojde k deformaci onoho odkazu.

Stalinovskou nadrazenost nevidim - ostatne jsme spravci AP, stejne jako ty :-)
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Karfik

Citace: "Tom733"Metodou pokus/omyl jsem situaci nasimuloval a hadam ze pouzivas jako klienta thunderbird, tam po kliku na ten link opravdu dojde k deformaci onoho odkazu.

Stalinovskou nadrazenost nevidim - ostatne jsme spravci AP, stejne jako ty :-)
Ty si to nejdriv vyzkousis, aby jsi zjistil kde je problem, ale pan profesional a vsechnojsemvklfreeudelal hned drzkuje ze jsem lama apod.
Tak kdo je tu potom lama?
A ten Stalinista nebyl na tebe.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Tom733

lama neni z diskutujicich nikdo ... zkratka :

a) tvuj klient ten link spatne interpretuje
b) phpRS nepocital s uvadenim adres v tomhle formatu a cpe je tam jako mailto: odkaz a dojde k problemu "a)"

Je to jen o zvyku autoru i ctenaru uvadet maily takhle (i kdyz je jen otazkou casu, nez se to nauci i roboti, tady pomuze pouziti ceskeho "(zavinac)")
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

BlackSUN