cproxy.com x netlimiter

Založil , Prosinec 17, 2005, 10:03:31 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Ktery SW pouzivate pro zpomalovani netu?

Netlimiter
8 (32%)
Cproxy(dusledek komprimace dat)
1 (4%)
Jiny SW
5 (20%)
Zadny, duveruji Traffic Shapingu
3 (12%)
Zadny, rychlost mi reguluje spravce Node pomoci ban
3 (12%)
Nezajem, jedu na plny gule!
5 (20%)

Celkem hlasů: 24

Hlasování ukončeno: Prosinec 17, 2005, 10:03:31 DOPOLEDNE

Ja pouzivam Cproxy, protoze nejenze komprimuje prenasena data a tim snizuje zatizeni ap ,ale i zpomaluje internet ,protoze data tecou delsi trasou pres komprimacni server.
Jak jste na tom vy se zpomalovanim dat :?:

Goodmen

hm... ze zminenich alternativ ani jedna... 90% casu u PC ztravim hranim her ktere maji minimalni objem prenosu dat, 5% ctenim emailu a zbytek pripadne rozdelit na ostatni aktivity vcetne stahovani... to omezuji programy kterymy stahuji (bud limity v DC, popripade v download manageru).

tom712

Tak co, kdo všechno tu používá CPROXY?

Jestli to umí to co řiká tak to je paráda. Taky by mně zajímalo jak to funguje?

UPDATE: To CPROXY mi příde docela jako vopruz s nastavovánim a akorát další možnost jak si přidělat prblémy...
Vyvraťte mi to.

Citace: "tom712"Tak co, kdo všechno tu používá CPROXY?

Jestli to umí to co řiká tak to je paráda. Taky by mně zajímalo jak to funguje?

UPDATE: To CPROXY mi příde docela jako vopruz s nastavovánim a akorát další možnost jak si přidělat prblémy...
Vyvraťte mi to.
OT: na vopruzy jsem machr ;)) ,ale me todle funguje...
Ja pouzivam Cproxy od doby ,kdy jsem jel pres GPRS od Errortela...
nastaveni neni tezky:
v prohlizeci : proxyserver localhost(127.0.0.1) a port 3128
v emailovym klientovi : misto pop3.atlas.cz ,port 110 -> localhost  ,port 8113
misto smtp.klfree.net ,port 25 -> localhost ,port 8025

Pokud chces Socks 4 ,tak localhost:9000

skoda ,ze to neumi sifrovani :cry:  
OT: Od toho je JAP 8)

Update: Pri pouzivani Cproxy se nezobrazujou stranky ,ktere jsou dostupne jen z vnitrni site(Stranky AP apod.) ,protoze tyto stranky asi filtrujou prichozi IP adresu,ktera se pri pouziti Cproxy navenek zmeni...

DrJ3kyll

Citace: "fstembera"Ja pouzivam Cproxy, protoze nejenze komprimuje prenasena data a tim snizuje zatizeni ap ,ale i zpomaluje internet ,protoze data tecou delsi trasou pres komprimacni server.
Jak jste na tom vy se zpomalovanim dat :?:

to by me docela zajimalo, jaky tohle ma efekt ;)  Nemas nejake statisticke udaje?

Strazhce

CitaceUpdate: Pri pouzivani Cproxy se nezobrazujou stranky ,ktere jsou dostupne jen z vnitrni site(Stranky AP apod.) ,protoze tyto stranky asi filtrujou prichozi IP adresu,ktera se pri pouziti Cproxy navenek zmeni..

No pokud se nemylim, tak APcka vetsinou asi nemaji verejnou IP adresu, takze na adresy 10.102... se centralni server nedostane... Nebo snad maji? A pokud to funguje tak, jak si myslim, ze by to fungovat mohlo, tak kam se nedostane centralni server, tam se nedostanes ty :) Coz je pekne na nic ;)

K5

Citace: "fstembera"Update: Pri pouzivani Cproxy se nezobrazujou stranky ,ktere jsou dostupne jen z vnitrni site(Stranky AP apod.) ,protoze tyto stranky asi filtrujou prichozi IP adresu,ktera se pri pouziti Cproxy navenek zmeni...
od toho je v nastavení "nepoužívat server proxy pro adresy začínající:" tam vyplníš 10.*.*.* a 192.168.*.* a je to :-)

Citace: "K5"
Citace: "fstembera"Update: Pri pouzivani Cproxy se nezobrazujou stranky ,ktere jsou dostupne jen z vnitrni site(Stranky AP apod.) ,protoze tyto stranky asi filtrujou prichozi IP adresu,ktera se pri pouziti Cproxy navenek zmeni...
od toho je v nastavení "nepoužívat server proxy pro adresy začínající:" tam vyplníš 10.*.*.* a 192.168.*.* a je to :-)
Diky :wink: Doted jsem to musel v Opere F12 vypinat :?

tak jsem nasel nahradu za predrazenej Netlimiter.
Jmenuje se Bandwidth Management and Firewall ® Lite a je zadarmo.

Hangman

On neni netlimiter freeware? Já na něj jedu furt a nic to po mě nikdy nechtělo :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Don Martinez

Citace: "Hangman"On neni netlimiter freeware? Já na něj jedu furt a nic to po mě nikdy nechtělo :wink:
Poslední verze mí i free variantu, ale ta neumí (pokud se nepletu) omezovat rychlost připojení, funguje jenom jako monitor přenesených dat.
/edit: jo a taky myslím byla bezplatná beta verze, která uměla všechno :) .

Hangman

tak to newim, já v tom omezuju uplně normálně.
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Medwyn

on je to totiz mozna trial na 30 dni.. ale nechci ti brat iluze ;)

Hangman

už ho mam asi měsíc a půl a chodí normálně...
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

jedjisch