Klfree a Unhošť zase spolu?

Založil jo, Září 21, 2004, 03:47:10 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

jo

Že by se nám tu rýsovaly nějaké námluvy? Jsem zvědav, k čemu všemu se ten 10Mbps link použije. Jako že si konečně s Ionem pořádně zapařim CS?

flashx

Počkej 10 Mbps je nic moc a navíc halfduplex :cry:
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

jo

Já nevim jakej je to duplex. Předseda píše 10Mbps, tak doufám že to bude 10.

K5

je to full duplex a na hraní her a ICQčkování bohatě předimenzovaný, ale stejně si nedělám iluze, že se po té lajně nebudou tahat kvanta souborů

belgarat

Co proboha porad mas proti tahani souboru ?

flashx

Citace: "belgarat"Co proboha porad mas proti tahani souboru ?

No to by mne také zajímalo
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

K5

Za slovíčko mě taháte sice hezky, ale za slovíčko špatné: nejde o soubory, ale o kvanta

flashx

Citace: "K5"Za slovíčko mě taháte sice hezky, ale za slovíčko špatné: nejde o soubory, ale o kvanta

Tak proc se peer na Unhošť domlouval když je vlastně brán jako zatěžující ?

není v tom případě zbytečnost dělat peer
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

K5

Citace: "flashx"Tak proc se peer na Unhošť domlouval když je vlastně brán jako zatěžující ?

A to jsi vyčetl z křišťálové koule nebo kde? Peer spoj by měl sloužit ke všem účelům, ke kterým sloužit může, ale já si nedělám iluze o tom, který účel bude převažovat. Takže nejdřív mysli a pak piš, jo?  8)

flashx

Citace: "K5"
Citace: "flashx"Tak proc se peer na Unhošť domlouval když je vlastně brán jako zatěžující ?

A to jsi vyčetl z křišťálové koule nebo kde? Peer spoj by měl sloužit ke všem účelům, ke kterým sloužit může, ale já si nedělám iluze o tom, který účel bude převažovat. Takže nejdřív mysli a pak piš, jo?  8)

Nevim kdo tady nejdřív píše a pak možná přemýšlí  ale ja to rozhodně
nejsem :D
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

belgarat

BOZE BOZE

K cemu asi tak slouzi pocitacove site ? K vymene dat. Data mohou byt mail, web, radio, pisnicky, obrazky. Daji se hrat online hry.

K cemu tedy LZE vyuzit jakykoliv spoj uvnitr komunitni site ?

Budeme do unhoste posilat 10Mbit/s mailu ? Tezko. Maji v Unhosti tak skvela radia na Internetu, aby to vytizilo tu linku ? Ne.

Takze stejne jako VSUDE uvnitr lokalnich siti se budou sdilet a stahovat fotogalerie,  download archivy,  budou se parit gamesy.

A za sebe naprosto NECHCI, aby kdokoliv, jaka data jsou pro MNE osobne (tzn. pro uzivatele site) prinosna. Dokud tim neomezim ostatni - coz se da technicky zajistit (soucinnosti uzivatele tak spravou site), tak je po tom kazdemu putynka.

BlackSUN


belgarat

Spis ser~ez~te :)

Rek bych zatim normalni vymena nazoru.  Ale bez legrace, pokud si nekdo zridi lokalni mirror software, treba Windozich service packu, je logicke, ze od nej bude lide "sosat" radeji nez zvenci. A navic bychom takoveto lokalni sosani - podle mne - meli i podporovat :)

Strazhce

Problem ovsem je, jaxe lidi dozvedi, ze neco takoveho je na lokalu... Prohledavat pri kazde prilezitosti ftp gomena (napriklad) neni zrovna nejpohodlnejsi. Napada me nejaky www typu slunecnice.cz pro lokalni uzivatele

flashx

Citace: "Strazhce"Problem ovsem je, jaxe lidi dozvedi, ze neco takoveho je na lokalu... Prohledavat pri kazde prilezitosti ftp gomena (napriklad) neni zrovna nejpohodlnejsi. Napada me nejaky www typu slunecnice.cz pro lokalni uzivatele

Velice dobry postrech staci kdyz to nekdo udela :)
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.