Main Menu

OFFTOPIC NEJVĚČÍ

Založil anopheles, Březen 03, 2006, 11:09:33 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

tom712

Citace: "Hangman"Kam? :wink:
Klub 19

Hangman

Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

doctor

nevim, ale co takhle v tu chvilku kdyz vas tam nechtej pustit zvednout telefon, zavolat dovnitr, a rict, hele, mame tu rezervacku, ale naky tupy masa u vchodu nas nechtej pustit, takze bud pro nas hned prijde, nebo budete mit takovou reklamu, ze se z toho pos.....
tohle funguje zarucene, aspon me to jeste nezklamalo...
"vyhazovaci" si azzz moc myslej, takze kazdej dobrej kterej dostal kdy na budku :-)

anopheles

hm jenže nás půlka byla už vevnitř a nikdo se s náma nebavil vůbec prostě úplnej nezájem.a když sem vyhazovačovi řikala aby se zamyslel nad tim jak se chová že bez nás tam nebude tak bylo vidět že jemu je to jedno že mu tam přijde dost jinejch lidí a prskal na mě asi z 10cm :x
sem beruška převlečená za komára!

doctor


Hangman

Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

anopheles

trochu tvrdý rozsudek nemyslíš??mě by stačilo kdyby se chovali slušně
sem beruška převlečená za komára!

Hangman

Až se to stane, tak mi dej vědět :D
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

anopheles

určitě dám ale obávám se že se to nestane
sem beruška převlečená za komára!

Baxnop

No, tak jako ty lidi z ochranky mi prijdou trochu jednoduchy,,, jednou sem s nima kecal, a pak sem radsi prestal...Jinak tam chodim docela rad, no.... ...Ale kdyby byli chytry tak nedelaj ochranku,ne?  :twisted:

anopheles

když máš hospodu kam ti chodí tolik lidí tak jí nemůžeš mít úplně bez ochranky ale chce to někoho kdo se umí šlušně chovat a ne nějakýho kriminálníka
sem beruška převlečená za komára!

tom712

Tak sem včera byl v tý Stodole.
Už sem asi 5 let nebyl na diskotéce, ale písničky hrajou furt stejný :-)

Ta Stodola... to je teda podnik :-) Fakt sem se tam moc dobře pobavil. Škoda že tam všem ženskejm holkam bylo tak 16-17.
8)

Baxnop

Citace: "tom712"Tak sem včera byl v tý Stodole.
Už sem asi 5 let nebyl na diskotéce, ale písničky hrajou furt stejný :-)

Ta Stodola... to je teda podnik :-) Fakt sem se tam moc dobře pobavil. Škoda že tam všem <strike>ženskejm</strike> holkam bylo tak 16-17.
8)

njn,akorat pro nas, pro mlady kluky  :twisted:  (nebere vazne)

Mr.Gespant

jenze ty 16-17 co chodej do Stodoly nemaj zajem o takovy usmrkance jako jsi ty :-)))) Kdyz nemas auticko, tak nemas sanci :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Hanz02

Citace: "Mr.Gespant"jenze ty 16-17 co chodej do Stodoly nemaj zajem o takovy usmrkance jako jsi ty :-)))) Kdyz nemas auticko, tak nemas sanci :-)

:lol: Ze bych zasel  :lol:
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...