Main Menu

floorbal

Založil mazanek, Srpen 27, 2006, 08:59:29 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

doctor

florbal: ano, hospudka: obcas, fotbalek: no mozna bych se prekonal ;-)

Baxnop

florbal: ano, hospudka: ano, fotbalek: zkusil bych to, ale moc se do toho netrefim

Goodmen

Florbal: Nic mne to nerika.. nikdy jsem nehral, hospudka : proc ne  :lol:,  fotbal: Docela bych si sel i kopnout.. jestli se do toho trefim... jak psal Baxnop

Hangman

Florbal: jo, klidně si opět obstarám hokejku ; Hospůdka: nikdo mi nemusí přemlouvat ; fotbálek: Taky bych si dal říct ; Hokejbal: Ten by se taky dal ne? :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

BlackSUN

Florbal - nemám dřevo, hospůdka je můj polodomov a fotbálek kdykoliv.. ač nečlen, snad bych nebyl zavržen, s penězi počítám, snad by nebyl problém.

Don Martinez

A co nějaká ta "hala"?

Mr.Gespant

Citace: "BlackSUN"Florbal - nemám dřevo, hospůdka je můj polodomov a fotbálek kdykoliv.. ač nečlen, snad bych nebyl zavržen, s penězi počítám, snad by nebyl problém.

jsi vitan :-) utuzime vztahy :-)

Floorbal : ano, hospudka : ano, fotbal : ááááááááááno
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Baxnop

Citace: "Hangman"Florbal: jo, klidně si opět obstarám hokejku ; Hospůdka: nikdo mi nemusí přemlouvat ; fotbálek: Taky bych si dal říct ; Hokejbal: Ten by se taky dal ne? :wink:

hokejbal by taky sel,a inline hokej by taky nebyl spatnej,ale to uz je nerealny,pochybuju ze bude mit kazdej brusle :))

kaiten

Tak koukám že už je nás docela dost (základ :-). Takže se pozeptám na ty tělocvičny :lol:

kaiten

Tak mám kontakt na tělocvičny v Kladýnku, cena většinou od 250kč/hod, něco už je plně obsazeno někde máme šanci (podle toho kde to bude mít většina blízko). Počkám do víkendu kolik lidí se přihlásí, ať tam pak nelítám sám po tělocvičně jak pošuk. Zjistím volné termíny v pondělí a sem to pak vyvěsím.

Don Martinez

Citace: "kaiten"Tak mám kontakt na tělocvičny v Kladýnku, cena většinou od 250kč/hod, něco už je plně obsazeno někde máme šanci (podle toho kde to bude mít většina blízko). Počkám do víkendu kolik lidí se přihlásí, ať tam pak nelítám sám po tělocvičně jak pošuk. Zjistím volné termíny v pondělí a sem to pak vyvěsím.
Prej by mělo bejt ještě volno v tělocvičně jazykovky nebo, co to je sakra za školu - před sítenským mostem směrem od centra a prej je to tam v pohodě...

BlackSUN

U mostu je to desítka. Tělocvična to není velká (odhadem 25-30 x 10-15 m), pro 8 lidí akorát, deset už je na hraně a víc je na střídání. Cena je tam ale jako jinde, 200+ za hodinu. Pak mám zkušenost ještě s dvojkou, ta je ještě o trochu menší, nižší strop. Doksy jsou super, cena o víkend 200/h, jednou týdně nemám problém někam dojet (kladno, doksy, dobrá). Na dobrý je taky pěkná hala, velká. Cena tušim cca 300h, nevim, jak je tam volno. Na devítce je to podobný co dvojka, desítka. Kdo kam chodil, ví. To je tak co mě teď napadlo.

Mr.Gespant

doksy rozhodne dobry, ale myslim, ze to zbytecne snizi ucast... obzvlaste tu dlouhodobou...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

BlackSUN

Snad neni problém vzít na doksy dvě auta, když se to domluví. Pokud se někdo nebojí jet mým vehiklem starším jak já, není problém :-)
Ale kladno je holt blíž, no..

tom712

fotbalek ano, floorbal ano
kdyz mi to vyjde s casem tak bych rad prisel.