Main Menu

P2P - ZDÍLENÍ

Založil ROPII, Listopad 17, 2004, 08:24:59 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Mr.Gespant

Citace: "hafca"No já jsem na Pražské a podle toho co jsem četl v jiné části fóra, tak nic moc.  Ještě bych ale chtěl vědět co znamená "připojení omezeno", to je právě na Pražské.

hafca

uz to tu take bylo receno - na prazskou se jiz v soucasne dobe nepripojujou lidi automaticky z duvodu pretizeni... O pripojeni rozhodne spravce po zvazeni situace, ale je mnohem pravdepodobnejsi, ze rekne NE, nez na ostatnich node
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

doctor

dekuji vsem za osvetleni problemu :-)
snad se me to tykat nebude  :wink:

ROPII

Chtěl jse se zeptat jak je to s novými časy stahování dočetl jsem se že od 00:00-10:00  plná rychlost.Řešil jsem to na hokeji a bylo mě řečeno novým členem že mohu stahovat již od 23:00-10:00 Tak nevím.A hlavě jaké jsou s pravidly SO-NE nikde to nebylo napsáno ? Myslím že tato otázka nezajímá jen mě? Děkuji za odpověď pro všechny neznalé.

tom712

Citace: "ROPII"Chtěl jse se zeptat jak je to s novými časy stahování dočetl jsem se že od 00:00-10:00  plná rychlost.Řešil jsem to na hokeji a bylo mě řečeno novým členem že mohu stahovat již od 23:00-10:00 Tak nevím.
Není tu žádnej rozdíl mezi stávajícíma a novejma členama :-)
Akorát neni pořádně upřesněný odkdty to je a každej řiká něco jinýho.

Navíc, to je udělaný dost všeobecně. Na některejch AP to je třeba omezit míň a na některejch víc.
Mněl by to upřesnit správce.
Nebo se můžeš podívat sem http://monitor.klfree.czf/hotsanic/ Najít tam svoje AP, nebo peer na něj a podívat se jak je vytíženej.
Když je tam volná linka, tak můžeš povolit uzdu, když je to nacpaný, tak omezit!
Citace: "ROPII"
A hlavě jaké jsou s pravidly SO-NE nikde to nebylo napsáno ? Myslím že tato otázka nezajímá jen mě? Děkuji za odpověď pro všechny neznalé.
Těžko říct, se neví jak sou o víkendu lidi na netu.
Zase musíš odhadovat z  http://monitor.klfree.czf/hotsanic/[/quote]

Hanz02

Citace: "ROPII"Chtěl jse se zeptat jak je to s novými časy stahování dočetl jsem se že od 00:00-10:00  plná rychlost.Řešil jsem to na hokeji a bylo mě řečeno novým členem že mohu stahovat již od 23:00-10:00 Tak nevím.A hlavě jaké jsou s pravidly SO-NE nikde to nebylo napsáno ? Myslím že tato otázka nezajímá jen mě? Děkuji za odpověď pro všechny neznalé.
ja bych to rekl jednoduse, napis svemu spravci...

Ten ti rekne limity a pripadne sleduj i hotsanic... :D
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

ROPII

Díky za rychlou odpověď to jsem nečekal. Mám probém že se v těch grafech nevyznám jen se bojím přijít o toto připojení na net !!! Proto stahuji jen od 00:30-04:50 Bohužel již mám banán proto jsem zavedl toto téma 14.09.2004.

Hanz02

Citace: "ROPII"Díky za rychlou odpověď to jsem nečekal. Mám probém že se v těch grafech nevyznám jen se bojím přijít o toto připojení na net !!! Proto stahuji jen od 00:30-04:50 Bohužel již mám banán proto jsem zavedl toto téma 14.09.2004.

Tak nejsi clen prvni den  :D Ty jsi tu vlastne dele nez ja ( aspon o pul roku).

Banana jsi mel a protoze jsi se polepsil, tak ti byl zase odstranen ne?
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

ROPII

To opravdu nevím jestli byl odstraněń Jen mám tušení jestli jsem nedostal 2 protože pravidla se asi mění a nemohu se to nikde dozvědět.Bohužel žena používá net jen na křížovky a já na hry a mp3 proto by mě zajímalo jestli se něco na klfree mění.Možná by pomohla samostatná diskuse o sdílení.

tom712

Citace: "ROPII"To opravdu nevím jestli byl odstraněń Jen mám tušení jestli jsem nedostal 2 protože pravidla se asi mění a nemohu se to nikde dozvědět.Bohužel žena používá net jen na křížovky a já na hry a mp3 proto by mě zajímalo jestli se něco na klfree mění.Možná by pomohla samostatná diskuse o sdílení.
Na mrku banán 100% nemáš. (zabanován je akorát pifan)
A dva banány :-) se nedávaj, on stačí ten jeden.
Možná máš nějaké potíže s připojením a proto ti to jede pomalu - řeš se správcem MRKa.

Pravidla se mění? Jaká? O tom taky nic nevim :-D Můžeš používat net k čemu jen chceš. Ale nesmíš omezovat ostatní členy. Tak to bylo vždycky a vždycky bude.

No a tahle diskuse je vo čem? Mám jí jako přejmneovat na Sdíení?  8)

Hanz02

Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Belerby

Nejlepe napsat spravci ze neco nejde, nejede... co dodat...
Pokud ti to pul roku nepojede a nikomu nereknes, tak to pak bude tezko nekdo resit...
Pij beer, at je meer *22*

Don Martinez

Měl jsem takovou menš mailovou diskusi s laosem :) . Ale k meritu věci: nemohli by být limity pro jednotlivá AP (tam kde se to liší od standartu) někde na netu vystavený (nebo jetsli jsou tak mě poučte :oops: )? Přece jenom - kdyby se na to všichni furt ptali tak se správci upíšou. Navíc by to zamezilo i tý diskusi, kterou jsem s laosem vedl. Díky.

tom712

Citace: "Don Martinez"Ale k meritu věci: nemohli by být limity pro jednotlivá AP (tam kde se to liší od standartu) někde na netu vystavený (nebo jetsli jsou tak mě poučte :oops: )?
http://10.102.0.252/traffic.html

ceil je limit

wlanX - to je download na zarizeni X
imqX - to je upload na zarizeni X

Doufam ze tohle odpovida na to na co se ptas.
Hmm to asi odpovidam an neco jineho :-D (ale mazat už to nebudu...)
Doporucene limity na omnezeni P2P ti rekne tvuj spravce.

belakos

Navic tohle neni v na kazdem Apcku.

jedjisch

Citace: "belakos"Navic tohle neni v na kazdem Apcku.

Ale na kazdym routeru jo... http://10.102.0.252/traffic.html :)