Main Menu

100MBit PCI Ethernet a stereo PCI zvukovka

Založil BlackSUN, Listopad 13, 2005, 02:11:13 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

BlackSUN


Don Martinez

Nekde bych mel Edimax 100Mbit sitovku, ktreou jsem koupil za Zelenou od belakose... Takze nevim ani kolik za ni chtit - 70,- ? Nebo nejaky naturalie :) ...

Citace: "Don Martinez"Nekde bych mel Edimax 100Mbit sitovku, ktreou jsem koupil za Zelenou od belakose... Takze nevim ani kolik za ni chtit - 70,- ? Nebo nejaky naturalie :) ...
70? :lol: vzdyt nova stoji 84 (treba http://www.corrida.cz/INSHOP/scripts/detail.asp?kat=sk0002 )

belakos

Citace: "fstembera"
Citace: "Don Martinez"Nekde bych mel Edimax 100Mbit sitovku, ktreou jsem koupil za Zelenou od belakose... Takze nevim ani kolik za ni chtit - 70,- ? Nebo nejaky naturalie :) ...
70? :lol: vzdyt nova stoji 84 (treba http://www.corrida.cz/INSHOP/scripts/detail.asp?kat=sk0002 )

Hmm, v tom pripade sem ji koupil v blbym krame (CZC myslim). Stala kilo. No patnact korun me fakt nevytrhne.

Don Martinez

Nabidka sitovek na CzC nejlevnejsi 136,- a ta Stemberova je stejne Genius a ne Edimax :) . Navic ja jsem navrhnul moznost naturalii, ze? Ala tahle stala nova imho 101,- a stara je asi pul roku... Ale me je to jedno je cenu navrhnul a nebranim se smlouvani :) . Odovidajici cena je pro me zatim 2-3 piva Bernard nebo nejakejch tech 60-70,- korun...

Citace: "Don Martinez"ta Stemberova je stejne Genius a ne Edimax :)
genius nebo edimax ,cong jako cong..takze to pro me neni zadnej rozdil  8)

Citace: "Don Martinez"Odovidajici cena je pro me zatim 2-3 piva Bernard nebo nejakejch tech 60-70,- korun...
a nestacily by ti 3 flasky Svetaka?  :lol:

belakos

Citace: "Don Martinez"Nabidka sitovek na CzC nejlevnejsi 136,- a ta Stemberova je stejne Genius a ne Edimax :) . Navic ja jsem navrhnul moznost naturalii, ze? Ala tahle stala nova imho 101,- a stara je asi pul roku... Ale me je to jedno je cenu navrhnul a nebranim se smlouvani :) . Odovidajici cena je pro me zatim 2-3 piva Bernard nebo nejakejch tech 60-70,- korun...

Dyt jo, ja bych to moc neresil. Ono se to blbe prodava, kdyz to neni novy a sitovky uz pomalu rozdavaj zadarmo..

BlackSUN

Síťovku sem sehnal, takže ta už neni potřeba, ale nějakej zvuk by to chtělo ještě... neválí se někomu někde nějaká?

Díky

BlackSUN

Tak uz sem sehnal oboje, kazdy za 50, good ceny :-)