Main Menu

Uptime windows

Založil F, Leden 07, 2007, 12:07:30 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

F

Citace: BlackSUN kdy Leden 06, 2007, 02:25:31 ODPOLEDNE
Disk při každym problému formátuje jenom lama.. většina věcí se dá vyřešit bez reinstalace.
No ja formatuju disk jednou za pul roku kdyz se zacnou pravidelne rozezirat widle

Tuvok

vidle nevydržej při běžným provozu dýl   jak rok to je maximum at stím děláš co chceš

realita je svině  ???

Don Martinez

Citace: Tuvok kdy Leden 07, 2007, 01:23:49 DOPOLEDNE
vidle nevydržej při běžným provozu dýl   jak rok to je maximum at stím děláš co chceš
Moje Windows drží už asi rok a půl, a nutnost přeinstalovat je není a v dohledný době asi ani nebude, souhlasím s BS, format C: není řešení :) ...

BlackSUN

Citace: Tuvok kdy Leden 07, 2007, 01:23:49 DOPOLEDNE
vidle nevydržej při běžným provozu dýl   jak rok to je maximum at stím děláš co chceš

realita je svině  ???

No to nevim, v jaký realitě žiješ, ale dva tři roky na xp neni problém s uptime v desítkách dní..

Tuvok

3 roky na XP kde se hrajou hry připojení k netu a další to je dobrý scifi

to vam nežeru

belakos


DrJ3kyll

No, ja delam s notebookem psi kusy, wokna tam mam pres rok a uptime drzim okolo 2 tydnu (pak potrebuju vzdycky kvuli necemu restartovat :/ ) - nepocitam prechody do hibernace. A to prosim bez antiviru a firewallu..  cemuz je ted konec, protoze vas znam, trpajzlici skodolibi...

belakos

Ten jejich stav proste zalezi na tom co s nima delas a jak se o ne staras.

Don Martinez

Citace: belakos kdy Leden 08, 2007, 06:12:21 ODPOLEDNE
Ten jejich stav proste zalezi na tom co s nima delas a jak se o ne staras.
Jo zejména to starání je důležitý a pak jsme u toho, že je lehký nadávat na to, že jsou nestabilní když se o ně někdo nestará...

SPM

Mno, já bych se tu uptimem v řádech několika dní moc nechlubil, když každej běžnej unix like system vydrží běžet klidně i měsíce a nikdo se tim nevytahuje :-) Nicméně Windows, když sem to ještě měl, tak mi možná vydržely i přes ten rok, ovšem se u nich hrozně projevuje zpomalování - jako čerstvě nainstalovanej systém to běhá poměrně svižně a za pár měsíců bych to nejradši rozšlapal, jak se to courá...
Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.

skudlik

No ja bych taky rekl, ze zalezi co a jak na tech widlich pouzivate...
Add doba zivota - XP (angl. verzi - jedna z prvnich) jsem mel na kompu nekdy od roku 2002 .. preinstalovat (pred pulrokem) me to donutil az fakt, ze mi nesel nainstalovat SP2 (byl jsem jeho tvrdym odpurcem, ale TV karta proste bez nej nefakala)..

Uptime .. nevim .. bezely mi wokna klidne i mesic .. zadnej problem ..

F

#11
Citace: SPM kdy Leden 08, 2007, 10:21:39 ODPOLEDNE
jako čerstvě nainstalovanej systém to běhá poměrně svižně a za pár měsíců bych to nejradši rozšlapal, jak se to courá...
na to je dobra defragmentace tak jednou za 3 mesice mi to pride jako nutnost ale uz sem asi rok nedefragmentoval pro me je to hold zbytecny ;D
A jestli se tu nekdo chlubi tim ze ma okna nainstalovany 10 let  :o tak at si udela test v neakym benchmarku a pak po zformatovani  ::)

Jendall

Jo, kdyz seclovek o okynka stara, tak vydrzi ...sam mam na jednom compu XP asi 3roky. Pravda je, ze napriklad o tucnaka se starat nemusite a presto slape jak hodinky ....a potreba restartovat je jen pri upgradu kernelu nebo pri prechodu na novou verzi(coz si nedokazu predstavit napriklad u win ...ze bych mel treba z XP najednou visty ;D). Navic linux ma chytry system souboru, takze defragmentace netreba ....tak mi napada, za co ten MS vlastne chce platit?  :wink:

DrJ3kyll

#13
Citace: Frayer kdy Leden 11, 2007, 07:21:31 ODPOLEDNE
A jestli se tu nekdo chlubi tim ze ma okna nainstalovany 10 let  :o tak at si udela test v neakym benchmarku a pak po zformatovani  ::)

Po zformatovani toho moc netestne ;)

F

Citace: Jendall kdy Leden 12, 2007, 10:48:12 DOPOLEDNE
....tak mi napada, za co ten MS vlastne chce platit?  :wink:
Protoze to sou amici kery i za hov.. si nechaj slusne zaplatit [ treba jackass ]